Представників НУО навчатимуть адвокації

Програма обміну найкращими практиками “Вчимося адвокації”

Регіональне молодіжне екологічне об’єднання “Екосфера” та Центр громадянського представництва “Життя” розпочали програму обміну найкращими практиками у сфері адвокації між ОГС України “Вчимося адвокації”. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою програми є поширення досвіду практичної адвокації серед представників ОГС України та посилення інституційної спроможності українських ОГС у сфері представлення інтересів і захисту прав через проведення тренінгової програми з адвокації та організацію стажування в організаціях, що мають досвід у сфері адвокації та проводять адвокаційні кампанії.

На тренінг-курс “Вчимося адвокації” запрошують представників організацій громадянського суспільства України. Після його проходження слухачів запросять на стажування з адвокації в організаціях, які мають досвід проведення адвокаційних кампаній, – РМЕО “Екосфера” та ЦГП “Життя”.

Учасників тренінг-курсу та стажування відбиратимуть на конкурсній основі. Для участі в конкурсі слід надіслати заявку на електронну адресу ekosphera@hotmail.com з темою листа “Конкурс адвокація”.

Основними критеріями для відбору є:
– мотивація для участі представника неурядової організації у проекті (тренінг-курсі та стажуванні з подальшою роботою у сфері адвокації);
– проживання учасників передусім у малих містах, селищах, селах (але не винятково);
– проживання учасників в АР Крим (але не винятково);
– наявність та опис проблеми, на вирішення якої неурядова організація планує спрямувати власну адвокаційну діяльність, або опис адвокаційної діяльності, яку вже здійснює неурядова організація.

Останній термін подання заявки – 31 липня. Результати відбору буде повідомлено 10 серпня.

Програма тренінг-курсу “Вчимося адвокації”

Контакти:
Регіональне молодіжне екологічне об’єднання “Екосфера”
Віктор Станкевич
063 443 15 99
ekosphera@hotmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: