Представників муніципальних органів запрошують на навчання з електронного врядування

ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” запрошує представників муніципальних органів узяти участь у серії одноденних стажувань “Технології електронного врядування на прикладі Вінницької міської ради”, яка триватиме впродовж вересня-грудня

ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” запрошує представників муніципальних органів узяти участь у серії одноденних стажувань “Технології електронного врядування на прикладі Вінницької міської ради”, яка триватиме впродовж вересня-грудня. Навчання проходить за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У програмі стажування:
– навчання з основ роботи системи е-врядування в Україні та Східній Європі;
– демонстрація досвіду Вінницької міської ради з упровадження технологій е-врядування.

До участі у стажуванні запрошують представників муніципальних утворень. Заявки приймають від груп із 15 осіб з одного міста.

Графік занять буде узгоджено з учасниками навчання.

Стажування здійснюється на безоплатній основі. Проїзд оплачують самі учасники.

Навчання проходитиме на базі муніципально-громадського центру “Е-врядування” (Вінниця, вул. Червоних партизанів, 7).

Контакти
Муніципально-громадський центр електронного врядування
Тетяна Науменко
096 94 84 421
info@e-gov.in.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: