Представників міськрад і НУО запрошують на стажування з е-врядування

ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” проводить серію одноденних стажувань “Технології електронного врядування на прикладі Вінницької міської ради”

ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” проводить серію одноденних стажувань “Технології електронного врядування на прикладі Вінницької міської ради”. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У програму стажування входить:
– навчання основ е-врядування: типи взаємодії, стратегія, дорожня карта е-врядування, особливості його розвитку в Україні й інших країнах;
– демонстрація досвіду Вінницької міської ради з упровадження технологій е-врядування: функціонування центру адміністративних послуг “Прозорий офіс”, геоінформаційної системи, внутрішнього електронного документообігу.

Участь у стажуванні буде підтверджено відповідним сертифікатом.

До участі у стажуванні запрошують представників муніципальних утворень і громадських організацій. Заявки приймають до 20 числа кожного місяця включно від груп із 10-15 осіб з одного міста. Графік занять буде узгоджено з учасниками стажування.

Навчання безкоштовне. Проїзд і харчування – за рахунок учасників.

Стажування проходитиме на базі Муніципально-громадського центру “Е-врядування” (Вінниця, вул. Червоних Партизанів, 7).

Контакти
Муніципально-громадський центр “Е-врядування”
Тетяна Науменко
096 94 84 421
info@e-gov.in.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: