Представників мелітопольських ОСББ ознайомили з особливостями обліку та розрахунків

У місті Мелітополь (Запорізька область) відбулися три семінари-тренінги “Основи управління нерухомим майном в ОСББ. Особливості облікової політики в ОСББ, правила написання”

У місті Мелітополь (Запорізька область) відбулися три семінари-тренінги “Основи управління нерухомим майном в ОСББ. Особливості облікової політики в ОСББ, правила написання”. Заходи пройшли в межах проекту “Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя”, який реалізує Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” спільно з ГО “Юридичний клуб “Право” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у заходах брали бухгалтери та керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельних і обслуговувальних кооперативів.

Тренерами були фахівці, що брали участь у підготовці збірки “Діловодство й облік в ОСББ”, презентацію якої заплановано на початок травня. Вони висвітлили юридичні, організаційні й облікові аспекти діяльності ОСББ, проблеми управління нерухомим майном об’єднань.

На семінарах було розглянуто такі питання:
– облік грошових коштів в ОСББ;
– облік розрахунків із підзвітними особами;
– розрахунки з оплати праці, оподаткування заробітної плати;
– оподаткування та звітність ОСББ.

Контакти: Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”, Ірина Сінделі, (0619) 43 26 59, MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: