Представників малого бізнесу Чернігівщини запрошують на семінар із захисту підприємництва

Чернігівська міська молодіжна громадська організація “Молодіжна спілка юристів” запрошує взяти участь в одноденному семінарі “Стан правового захисту підприємництва в сучасних умовах ведення господарської діяльності. Формування толерантних відносин з органами влади”

Чернігівська міська молодіжна громадська організація “Молодіжна спілка юристів” запрошує взяти участь в одноденному семінарі “Стан правового захисту підприємництва в сучасних умовах ведення господарської діяльності. Формування толерантних відносин з органами влади”. Захід відбудеться в межах проекту “Організація діяльності медіа-центру правової допомоги “На захист підприємця” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Семінар відбудеться 25 травня о 9:00 в Чернігові, у конференц-залі ТОВ “Новий Чернігів” (вул. П’ятницька, 50, 2-й поверх, клуб “Світлофор”).

Обговорене буде присвячено поліпшенню взаємодії суб’єктів підприємницької діяльності та правоохоронних органів в умовах кризи згідно з вимогами чинного законодавства.

До участі в семінарі запрошують представників правоохоронних і контрольних органів, профспілкових організацій підприємців, керівників суб’єктів малого та середнього бізнесу Чернігівської області.

Заявку на участь у семінарі слід надіслати до 23 травня на електронну адресу spilka-uristiv@mail.ru або на поштову адресу: 14007, м. Чернігів, проспект Миру, 247/86. Участь у семінарі безкоштовна.

Програму семінару можна переглянути тут.

Детальнішу інформацію можна дізнатися на сайті “На захист підприємця”.

Контакти: ЧММГО “Молодіжна спілка юристів”, (0462) 93 57 79, spilka-uristiv@mail.ru

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: