Представників київських ОСББ навчать заощаджувати енергоресурси

ГО “Київський центр сприяння розвитку ОСББ” спільно з Громадянською мережею “Опора” розпочинають упровадження пілотної ініціативи “Енергозбереження в багатоквартирних будинках”

ГО “Київський центр сприяння розвитку ОСББ” спільно з Громадянською мережею “Опора” розпочинають упроваджувати пілотну ініціативу “Енергозбереження в багатоквартирних будинках”. Ініціативу підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Для десяти багатоквартирних будинків Києва (у яких створено ОСББ) група громадських консультантів розробить рекомендації щодо зменшення споживання енергетичних ресурсів і підвищення якості житлово-комунальних послуг. Першим етапом стане проведення енергетичного аудиту будинків.

Критеріями для участі в програмі є стабільність ОСББ, наявність технічної документації на багатоквартирний будинок, готовність співвласників до співфінансування рекомендованих заходів.

Охочим стати учасником ініціативи слід відповісти на запитання анкети та надіслати її до 10 травня на електронну адресу o.go@i.ua.

Контакти: Київський центр сприяння розвитку ОСББ, Олександр Горлушко, 063 490 00 00, o.go@i.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: