Представники юридичних клінік вишів розглянуть права людини у сфері охорони здоров’я

23-24 липня у Львові, у готелі “Соната”, відбудеться тренінг із прав людини у сфері охорони здоров’я для керівників, координаторів і викладачів юридичних клінік українських вишів

23-24 липня у Львові, у готелі “Соната”, відбудеться тренінг із прав людини у сфері охорони здоров’я для керівників, координаторів і викладачів юридичних клінік українських вишів. Захід проводить ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та Фундацій Відкритого Суспільства.

Захід ґрунтується на матеріалах практичного посібника “Права людини у сфері охорони здоров’я”. Книжка є складовою системної навчально-практичної програми з медичного права. Аналогічні проекти за підтримки Фундацій Відкритого Суспільства є й в інших країнах, зокрема Македонії, Грузії, Вірменії, Киргизстані, Казахстані, Росії.

У заході візьмуть участь представники юридичних клінік, що діють при вищих навчальних закладах України, зокрема Львівському національному університеті імені Івана Франка, Харківському національному університеті імені Василя Каразіна, Київському університеті права НАН України, Київській національній академії внутрішніх справ, Волинському національному університеті імені Лесі Українки, Хмельницькому університеті управління та права, Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
(032) 235 54 76
prlawlab@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: