Представники ВІЛ-сервісних організацій обговорять діагностику та лікування гепатиту С

2-3 лютого в Києві відбудеться тренінг-семінар “Адвокація доступу до діагностики та лікування гепатиту С для чоловіків, що мають секс із чоловіками (ЧСЧ), й інших уразливих груп”

2-3 лютого в Києві, у приміщенні МБФ “Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІДу в Україні” (вул. Димитрова, 5, корпус 10-А, 9-й поверх), відбудеться тренінг-семінар “Адвокація доступу до діагностики та лікування гепатиту С для чоловіків, що мають секс із чоловіками (ЧСЧ), й інших уразливих груп”. Захід проводить ГО “Гей-альянс” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь 13 представників ВІЛ-сервісних організацій із різних регіонів України, які займаються питаннями інформування, діагностики та лікування вірусних гепатитів.

Основні питання, які буде розглянуто на тренінгу:
– адвокація доступу до діагностики та лікування вірусного гепатиту С (ВГС), застосування медіа-адвокації в роботі, діяльність координаційних механізмів, техніка написання офіційних листів, правові аспекти у сфері ВГС;
– планування подальших кроків і мотивування співробітників НУО до майбутньої адвокаційної роботи на регіональному рівні.

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні ВГС інфіковано близько 3% громадян, що становить близько 1 млн. 170 тис. осіб. Однак, за підрахунками науковців, реальна ситуація з захворюваністю значно гірша: на одну офіційно зареєстровану людину з вірусом припадає 5-6 незареєстрованих. Протистояти поширенню вірусу складно через дороге лікування (орієнтовно від 12 тис. до 20 тис. доларів США), платну діагностику, а також низьку поінформованість населення стосовно гепатиту С.

ГО “Гей-альянс”
Андрій Чернишев
(044) 332 00 63

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: