Представники українських і польських НУО обговорять перспективи сланцевого газу

23 червня в Києві відбудеться щорічна зустріч робочої групи “Довкілля, зміна клімату й енергетична безпека” Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства на тему “Перспективи сланцевого газу: енергетична безпека й довкілля”

23 червня о 9:30 в Києві, у готелі “Русь” (вул. Госпітальна, 4), відбудеться щорічна зустріч робочої групи “Довкілля, зміна клімату й енергетична безпека” Форуму громадянського суспільства (ФГС) Східного Партнерства (СП) на тему “Перспективи сланцевого газу: енергетична безпека й довкілля”. Захід організовує Всеукраїнська екологічна громадська організація “Мама-86” за сприяння Європейської Комісії, Фонду імені Фридриха Еберта та Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У панельній дискусії візьмуть участь фахівці польських та українських НУО.

Заплановано дискусії в межах Робочої групи з представниками організацій – членів групи на основі оперативної інформації про діяльність Східного партнерства, наданої Європейською Комісією та Європейською асоціацією довкілля (проект “Спільна екологічна інформаційна система”), а також про проекти Східного Партнерства з управління відходами та покращення якості повітря.

Робоча група також обговорить звіт Координаторів про діяльність Керівного комітету ФГС, підготовку Самміту СП і план роботи, зокрема участь у майбутньому засіданні Екологічної панелі СП і ІІІ Зустріч ФГС у Познані.

Програма зустрічі

Контакти: ВЕГО “Мама-86”, Ганна Голубовська-Онісімова, (044) 456 13 38, anna@mama-86.org.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: