Представники Центрів європейської інформації вчилися PR

25-27 березня 2010 року консультанти Центрів європейської інформації з 20 областей України взяли участь у тренінгу зі зв’язків із громадськістю, що відбувся у м. Немирів Вінницької області та м. Вінниця. Тренінг став черговим мережевим заходом для Центрів європейської інформації та мав на меті покращення навичок комунікації та роботи з громадськістю.

Протягом двох днів представники Центрів європейської інформації України відпрацьовували основні навички PR: вчилися інформувати різні цільові аудиторії, формувати ключове повідомлення, писати текстові матеріали, оголошення, замітку, прес-анонси та прес-релізи.

З прикладами вдалого PR та досвіду комунікації бізнесових компаній учасники тренінгу мали можливість ознайомитися під час знайомства з представниками компанії «Nemiroff».

В межах заходу на базі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відбувся тренінг з адміністрування Порталу Мережі центрів європейської інформації України, який найближчим часом розпочне свою роботу. Відтепер кожен Центр європейської інформації зможе оперативно розміщувати анонси та новини на власному веб-сайті, використовуючи отримані навички. Портал також надасть можливість відвідувачам слідкувати за анонсами Центрів європейської інформації та більш активно брати участь у заходах, що проводяться Центрами.

Висловлені думки, пропозиції та практичний досвід тренерів сприяли підвищенню професійного рівня учасників тренінгу і стануть вагомим кроком у налагодженні позитивного діалогу між Центрами європейської інформації та громадськістю.

На думку Дарини Наконечної, координатора проектів Європейської програми, “тренінг з паблік релейшенз є продовженням діяльності Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, спрямованої на розвиток Мережі центрів європейської інформації. На ряду з вже проведеними заходами для ЦЄІ – тренінгу з фандрейзингу, тренінгу з роботи з молоддю – він є важливим для підвищення якості послуг, які надаються Центрами європейської інформації, у сфері інформування населення України з питань європейської інтеграції”.

Окрім практичних механізмів і методик з паблік релейшнз, представники євроцентрів отримали іміджеву продукцію з логотипом Мережі Центрів європейської інформації України, яку будуть поширювати під час проведення своїх заходів.

Контактна особа – Оксана Бондар, +38-097-3913590

* * *

Тренінг з PR відбувся в рамках проекту «Підтримка діяльності Мережі центрів європейської інформації в Україні» громадської організації «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської Програми Міжнародного фонду «Відродження».

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями і забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: