Представники шкільних євроклубів зберуться на європейський ярмарок

29 квітня з 11:00 до 16:30 у Рівному відбудеться Міжрегіональний європейський ярмарок

29 квітня з 11:00 до 16:30 у Рівному, у приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки (вул. Короленка, 6, 2-й поверх), відбудеться Міжрегіональний європейський ярмарок. Захід реалізує Центр європейської інформації в Рівному та РОМГО “Євроклуб” в межах проекту “Крок до Європи – 3 етап” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у ярмарку та конкурсі робіт “Україна-ЄС” можуть узяти команди від загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступеня з Рівного, Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

Для участі в ярмарку слід створити команду з одного вчителя – координатора шкільного євроклубу, та 1-2 учнів – членів євроклубу. Команда має зареєструватися до 10:00 28 квітня, надіславши на електронну пошту t.hayun@gmail.com інформацію про себе. У темі листа слід указати “Реєстрація”. Також у конкурсі можуть узяти участь команди від шкіл, де шкільного євроклубу ще немає, але він у процесі створення.

У листі має бути така інформація:
– назва школи;
– ПІБ вчителя – координатора від команди, його контакти (номер мобільного телефону й електронна пошта);
– кількість учнів у команді, які хочуть узяти участь у ярмарку.

Також зареєструватися можна за телефонами 096 131 48 39 і 095 152 52 62.

Для участі в ярмарку шкільний євроклуб має:
– підготувати презентацію євроклубу в довільній формі, яку можна буде розмістити на стенді (якщо євроклуб має електронну презентацію або цікаве відео чи фото своєї діяльності, то матеріали слід записати на флеш-накопичувач і взяти з собою для презентації через проектор);
– виготовити виріб ручної роботи на тему “Україна-ЄС”.

Усі кошти, пов’язані з приїздом до Рівного (окрім міського транспорту й таксі) та в зворотному напрямку, відшкодовують організатори за наявності квитків. Також учасників буде забезпечено обідом і кава-перервами.

Контакти: РОМГО “Євроклуб”, Тарас Гаюн, 096 131 48 39, t.hayun@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: