Представники Ресурсних центрів для ОСН візьмуть участь у семінарі-обміні

23 липня в місті Здолбунів (Рівненська область) розпочнеться триденний семінар-обмін для представників Ресурсних центрів для органів самоорганізації населення (ОСН)

23 липня в місті Здолбунів (Рівненська область) розпочнеться триденний семінар-обмін для представників Ресурсних центрів для органів самоорганізації населення (ОСН). Захід організовує Інститут аналізу державної та регіональної політики за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Сільські комітети на території Волинської області мають більш ніж десятирічний досвід успішної роботи. На території ж Рівненської та Львівської областей вони виникли не так давно, однак уже встигли зарекомендувати себе як ефективний засіб розвитку власної територіальної громади й мають практичний досвід, яким готові поділитися з іншими”, – розповіла Інна Гайворонська, директорка Інститут аналізу державної та регіональної політики.

Під час триденного семінару-обміну його учасники з Києва, Миколаєва, Дніпропетровська, Луганська, Криму, Херсона й Луцька відвідають:
– 23 липня – комітети сіл Йосипівка, Залісся, Урвенна, Гільча Друга Здолбунівського району Рівненської області, Підліски, Вишеньки Рожищенського району та Кульчин Ківерцівського району Волинської області;
– 24 липня – комітети сіл Голишів Луцького району, Губин Локачинського району Волинської області та Бабичі Радехівського району Львівської області.

“Ознайомчі візити повинні стати своєрідним стажуванням представників Ресурсних центрів для органів самоорганізації населення задля організації ефективної роботи й організації власної громади заради вирішення спільних проблем у сільській місцевості”, – наголошує Інна Гайворонська.

Контакти:
Інститут аналізу державної та регіональної політики
097 950 22 75
iadrp@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: