Представники ОСББ навчилися професійно управляти житловою нерухомістю

1-10 листопада у Львові було проведено перший повноцінний курс навчання для голів ОСББ, працівників комунальних підприємств і керівних компаній

1-10 листопада у Львові було проведено перший повноцінний курс навчання для голів ОСББ, працівників комунальних підприємств і керівних компаній. Навчання організувала ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” (ЦДМС) за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники прослухали цикл лекцій із різних аспектів управління житловою нерухомістю: менеджмент в управлінні житловим будинком; правове забезпечення діяльності управителя; фінансове управління діяльністю ОСББ; експлуатація житлових будинків і інженерних мереж; правові аспекти приватизації й передачі ОСББ прибудинкових земельних ділянок; практичні аспекти управління житловим фондом; побудова відносин ОСББ й управителя з органами державної влади та місцевого самоврядування; технічні вимоги до експлуатації електро- й газообладнання, ліфтового господарства тощо.

На завершення учасники пройшли тестування, за підсумками якого отримали посвідчення державного зразка й сертифікат про проходження курсів.

На основі курсу буде створено відеолекції, які в майбутньому нарівні з навчальними посібниками й CD-версією навчальної програми буде додано до пакету навчальних матеріалів ЦДМС.

Навчальна програма, яку розробили фахівці ЦДМС, є першою комплексною програмою підготовки голів ОСББ та працівників житлово-комунального господарства.

Контакти:
ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”
Ольга Щодра
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: