Представники одеських ОСББ обговорять енергетичний аудит будинків

16 вересня о 16:00 в Одесі відбудеться круглий стіл “Енергетичний аудит будинків ОСББ”

16 вересня о 16:00 в Одесі, у медіахолдингу “100%” (вул. Ришельєвська, 68-Г), відбудеться круглий стіл “Енергетичний аудит будинків ОСББ”. Захід пройде в межах проекту “Енергозбереження в питанні реформування ЖКГ – за сприяння громади”, який здійснює Благодійний фонд “Місцева ініціатива” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час круглого столу заплановано обговорити проект положення “Про обов’язковий енергетичний аудит при проведенні першого ремонту при створенні ОСББ”. Після того його подадуть на розгляд до Одеської міської ради.

Також на круглому столі заплановано розглянути такі питання:
– енергоаудит як основне джерело інформації про об’єми використання енергоресурсів житловими будинками до прийняття їх на баланс ОСББ (для керівників ОСББ);
– результат енергоаудиту як підстава для проведення першого капітального ремонту будинків після їх передачі на баланс ОСББ.

До обговорення запрошено представників депутатського корпусу та виконавчих органів Одеської міськради, ОСББ і громадських організацій Одеси, громадських діячів.

Проектом передбачено, що завдяки популяризації технологій енергозбереження в багатоповерхових будинках можна буде значно покращити якість життя мешканців. У межах проекту створено Центр методично-правової підтримки, який постійно надає правову, організаційну, методичну й інформаційну допомогу.

Контакти: БФ “Місцева ініціатива”, Юрій Звеліндовський, 067 480 64 99

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: