Представники НУО Миколаївщини дізнаються про Школу розвитку громад

21 березня о 15:30 у Миколаєві відбудеться прес-конференція “Школа розвитку громад Миколаївщини як шлях до ефективного соціального партнерства та до активізації залучення в регіон соціальних інвестицій”

21 березня о 15:30 у Миколаєві (Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького, вул. Потьомкінська, 143а) відбудеться прес-конференція “Школа розвитку громад Миколаївщини як шлях до ефективного соціального партнерства та до активізації залучення в регіон соціальних інвестицій”. Захід організовує Миколаївський міський фонд ЛАСКА “Сприяння економічним і соціальним реформам” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу відбудеться презентація проекту “Школа розвитку громад Миколаївщини”. У прес-конференції візьмуть участь директор Фонду ЛАСКА, керівник проекту Людмила Руденко-Кардаш, провідний тренер проекту, експерт Волинського ресурсного центру (Рівне) Василь Кашевський, а також студенти Школи – представники організацій громадянського суспільства більшості районів Миколаївської області. До участі запрошено представників Миколаївської обласної ради й обласної державної адміністрації.

Учасники прес-конференції матимуть змогу більше дізнатися про життя в сільських громадах, підготувати відеосюжет про навчання в Школі розвитку громад Миколаївщини, поставити запитання студентам Школи – представникам сільських, селищних і міських громад Миколаївської області, які в день проведення прес-конференції завершать навчання в першому модулі. Теми навчання першого модулю: “Ефективне соціальне партнерство”, “Стратегічне планування в громаді”, “Стратегічний розвиток організацій громадянського суспільства”.

Акредитація для участі в прес-конференції не потрібна.

Контакти: Фонд ЛАСКА, Людмила Руденко-Кардаш, 093 104 53 74, lucy_laska@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: