Представники Міжнародного фонду “Відродження” долучилися до розробки Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства

Президент Віктор Янукович оприлюднив Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

24 березня Президент України Віктор Янукович видав указ №212/2012 “Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації”. До розробки Стратегії долучилися представники Міжнародного фонду “Відродження”.

Стратегія містить досі офіційно невідомі для гілок та органів державної влади положення, поняття й формулювання, що мають позитивне значення для реалізації прав і свобод громадян у різних сферах громадської діяльності. Стратегія вперше на найвищому державному рівні визнає роль і значення громадянського суспільства для розвитку й модернізації країни, закріплює позитивне значення громадського активізму в суспільстві, підштовхує освітні заклади читати курси з громадської діяльності, заявляє про громадську освіту тощо.

Міжнародний фонд “Відродження”
Станіслав Лячинський
(044) 486 24 74
pr@irf.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: