Представники місцевих громад опановують управлінську науку

Хмельницький університет управління та права, громадська організація "Поділля-Перший" та центр підвищення кваліфікації державних службовців, в рамках проекту, що реалізовується за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження", надають можливість представникам самоврядних структур з різних районів краю пройти курс "Професіоналізація кадрів місцевих громад".  

Хмельницький університет управління та права, громадська організація “Поділля-Перший” та центр підвищення кваліфікації державних службовців, в рамках проекту, що реалізовується за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, надають можливість представникам самоврядних структур з різних районів краю пройти курс “Професіоналізація кадрів місцевих громад”.

Цей курс допоможе учасникам проекту у практичній роботі. Він спрямований на опанування ними необхідних складових управлінської науки, а саме: підготовка та реалізація проектів з актуальних питань реформування земельних відносин, об’єктів комунальної власності та соціальної сфери.

За матеріалами:

Голос України.-2008.-14 трав.

http://www.golos.com.ua/article/1210682333.html    

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: