Представники мелітопольських ОСББ навчилися проводити загальні збори та засідання правління

У місті Мелітополь (Запорізька область) відбувся тренінг “Організація та проведення засідання правління й загальних зборів ОСББ”

15 червня в місті Мелітополь (Запорізька область) відбувся тренінг “Організація та проведення засідання правління й загальних зборів ОСББ”. Захід провела Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.
 
Для відпрацювання навичок організації та проведення загальних зборів і засідань правління ОСББ було проведену ділову гру. Тренер дав завдання слухачам створити правління, визначити порядок денний, обрати керівника, секретаря.

Під час семінару було виявлено, що найбільше проблем у голів ОСББ викликає правильне складання протоколів. Юрист Андрій Хинельов детально розповів присутнім про вимоги до цих документів.

Крім того, він акцентував увагу присутніх на помилках, які найчастіше траплялися в його практиці та призводили до негативних наслідків. “Деякі керівники об’єднань забувають про те, що вищим керівним органом управління є загальні збори. Вони перевищують свої повноваження й одноосібно намагаються керувати ОСББ, тим самим порушують закон, штучно створюють конфліктні ситуації. В результаті це призводить до неможливості нормальної роботи ОСББ”, – розповів Андрій Хинельов.

Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі
(0619) 43 26 59
MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: