Представники мелітопольських ОСББ навчилися фахово вести фінансово-господарську діяльність

З 5 до 14 листопада в місті Мелітополь (Запорізька область) відбулися шість одноденних семінарів-тренінгів у межах навчального курсу “Організаційно-правові засади бухгалтерського та податкового обліку ОСББ”

З 5 до 14 листопада в місті Мелітополь (Запорізька область) відбулися шість одноденних семінарів-тренінгів у межах навчального курсу “Організаційно-правові засади бухгалтерського та податкового обліку ОСББ”. Заходи організувала Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У семінарах-тренінгах узяли участь представники ОСББ, ЖБК, ОК, громадських організацій із Мелітополя й інших міст Запорізької області (загалом 130 осіб). На заходах ішлося про ведення фінансово-господарської діяльності ОСББ, бухгалтерський облік і звітність, кадрову політику та взаємодію з контрольними органами.

До семінарів було упорядковано методичну розробку “Організаційно-правові засади бухгалтерського та податкового обліку ОСББ”, а також роз’яснення з актуальних питань оподаткування, які отримав кожен учасник семінару.

Контакти:
Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі
(0619) 43 26 59
MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: