Представники мелітопольських ОСББ навчаться грамотно вести фінансово-господарську діяльність

З 5 до 14 листопада в Ресурсному центрі житлової просвіти міста Мелітополя (пр. Б. Хмельницького, 85) відбудеться 6 одноденних семінарів-тренінгів у межах навчального курсу “Організаційно-правові засади бухгалтерського та податкового обліку ОСББ”

З 5 до 14 листопада в Ресурсному центрі житлової просвіти міста Мелітополя (пр. Б. Хмельницького, 85) відбудеться 6 одноденних семінарів-тренінгів у межах навчального курсу “Організаційно-правові засади бухгалтерського та податкового обліку ОСББ”. Заходи проводить Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета заходу – надати інформаційну та практичну допомогу керівному складу ОСББ у веденні фінансово-господарської діяльності ОСББ, бухгалтерського обліку та звітності, кадрової політики та взаємодії з контрольними органами.

Семінари відбуватимуться по понеділках, вівторках і середах об 11:00.

До участі запрошують голів і бухгалтерів ОСББ, ЖБК, ОК, громадських організацій, представників ЗМІ та всіх охочих.

Вхід вільний.

План семінарів

Контакти:
Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі
(0619) 43 26 59
MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: