Представники львівських ОСББ поділилися досвідом із павлоградськими колегами

Між Ресурсними центрами ОСББ Павлограда (Дніпропетровська область) та Львова відбувся онлайн-відеоміст, присвячений актуальним проблемам ОСББ

5 листопада між Ресурсними центрами ОСББ Павлограда (Дніпропетровська область) та Львова відбувся онлайн-відеоміст, присвячений актуальним проблемам ОСББ. Захід було організовано в межах проекту “Створення ресурсного Центру для підтримки ОСББ міста Павлоград”, який здійснює Павлоградський міський благодійний фонд “Горение” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Павлоградських активістів цікавила побудова взаємин із органами місцевої влади, зокрема львівський досвід співпраці органів влади з будинками, які ще не передано на баланс об’єднань, проекти міської влади, спрямовані на розвиток ОСББ, програми підтримки найкращих будинків і грантові конкурси, у яких беруть участь львівські ОСББ. Учасники відеомосту визначили чинники, які заважають створенню та розвитку об’єднань: неузгодженість чинного законодавства, яке регулює комунальні питання, низький рівень бюджетного фінансування, значна зношеність житлового фонду та відсутність технічної документації будинків.

Ресурсний центр ОСББ міста Павлоград планує провести подібні відеомости з асоціаціями та ресурсними центрами ОСББ в різних регіонах України.

ПМБФ “Горение”
Тетяна Приходько
(05632) 6 02 81
ptsfg@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: