Представники луцьких ОСББ дізналися про правове регулювання сфери житлової нерухомості

У Луцьку відбувся перший тренінг “Школи ефективного управителя”

22 червня в Луцьку відбувся перший тренінг “Школи ефективного управителя”. Захід організував Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив у межах проекту “Ресурсний центр для ОСББ у м. Луцьку” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Темою навчального семінару стало правове поле діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Увагу було зосереджено на правовому регулюванні відносин у сфері житлової нерухомості між ОСББ, державою й обслуговувальними організаціями. Головам ОСББ детально роз’яснили основні статті Закону “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”.

Одним із найактуальніших стало питання впливу на боржників. Присутні розглядали не лише законодавчу базу щодо вирішення цієї проблеми, але й досвід ОСББ інших міст.

Наступне засідання “Школи ефективного управителя” відбудеться 29 червня.

Контакти: Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив, Петро Лавринюк, (0332) 78 59 66, vipgi@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: