Представники луганських ОСН поділилися досвідом у Дніпропетровську

30 серпня у Дніпропетровську відбувся круглий стіл, присвячений розвитку органів самоорганізації населення (ОСН) на прикладі Луганська та Дніпропетровська

30 серпня у Дніпропетровську відбувся круглий стіл, присвячений розвитку органів самоорганізації населення (ОСН) на прикладі Луганська та Дніпропетровська. Захід провела ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На захід було запрошено делегацію з Луганська (у складі громадських діячів і представників виконавчої влади), а також голів комітетів, активістів, депутатів міської й обласної рад Дніпропетровщини.

За словами експертів, незважаючи на те, що Дніпропетровськ – майже місто-мільйонник, розвиток ОСН тут нагадує луганські реалії дворічної давнини: немає міської цільової програми розвитку ОСН, немає зв’язку між ОСН і міською владою, немає єдиної системи створення, функціонування та ліквідації ОСН. Тому різноплановий досвід луганських ОСН, які за останні два роки зробили значний крок уперед, виявився цікавим і корисним для Дніпропетровська.

Особливу зацікавленість учасників викликала “конституція” луганських ОСН – Програма розвитку органів самоорганізації населення міста Луганська на 2012-2015 роки.

Найбільш обговорюваними під час круглого столу виявилися питання фінансового змісту. Органи самоорганізації Дніпропетровська, за словами активістів, працюють на ентузіазмі, адже грошей не бачать. Луганці порекомендували колегам домогтися ухвалення міської цільової програми розвитку ОСН.

Контакти:
ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини”
Тетяна Кіріллова
(0642) 35 72 32
lekotan@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: