Представники громадських організацій вчилися писати проекти

3 квітня 2015 року у місті Новий Розділ в рамках проекту «Лекторій Громадянської Освіти» відбувся тренінг з проектного менеджменту. Організатором заходу є Центр «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

3 квітня 2015 року у місті Новий Розділ в рамках проекту «Лекторій Громадянської Освіти» відбувся тренінг з проектного менеджменту. Організатором заходу є Центр «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Метою тренінгу було ознайомити учасників із поняттям проекту, управління проектом, основами роботи з грантодавцями та підготовки проектних заявок. Учасниками тренінгу стали 18 представників від громадських організацій Нового Роздолу.

Перша половина тренінгу була присвячена основам проектного менеджменту, принципам написання та реалізації проектів. Також учасники отримали перелік українських та закордонних донорів, які підтримують різноманітні громадські ініціативи.

Під час другої половини тренінгу учасники взяли участь у практичній роботі.  Учасники тренінгу здійснили аналіз цільової аудиторії своєї організації та навчилися як потрібно з нею працювати. Також було опрацьовану канву проекту, яка може слугувати основою для розробки повноцінного проекту.

В кінці тренінгу координатор проектів «Центру «Регіональний Розвиток» Володимир Крижанівський ознайомив учасників наступними заходами, які відбуватимуться в рамках реалізації проекту «Лекторій Громадянської Освіти». Він повідомив, що вже у травні цього року пройде Форум громадських організацій Нового Роздолу, під час якого представники організацій зможуть ознайомити мешканців та владу із своєю роботою та представлять своє бачення розвитку міста.

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.

Контакти: Крижанівський Володимир Петрович, 38 067 670 35 29, vk@ppv.net.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: