Представники фонду увійшли до Експертної ради з недискримінації при Омбудсмені

Розпочала роботу Експертна рада з питань недискримінації та гендерної рівності при Представнику Омбудсмана з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності

Розпочала роботу Експертна рада з питань недискримінації та гендерної рівності при Представнику Омбудсмена з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності. До неї увійшли представники Міжнародного фонду “Відродження”: директор програми “Верховенство права” Роман Романов і директор програми “Рома України” Олександр Шваюн.

До складу Експертної ради також увійшли представники Коаліції з протидії дискримінації в Україні, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, Всеукраїнської спілки громадських організацій “Конгрес Ромен України”, Міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда – Україна”, ВГО “Жіночий консорціум України”, ГО “Центр громадянських свобод”, ВГО “Гей-Форум України”.

Під час обговорення члени ради приділили особливу увагу запобіганню та протидії дискримінації в межах формування порядку денного головування України в ОБСЄ. Учасники засідання домовилися залучати експертну спільноту до роботи над пропозиціями до закону “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні”. Крім того, присутні обговорили планування моніторингових візитів, зокрема до компактних поселень ромів.

Контакти:
“Верховенство права”, Роман Романов, romanov@irf.ua
“Рома України”, Олександр Шваюн, shvaiun@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: