Представники благодійних організацій поділяться досвідом роботи правлінь

30 листопада з 10:00 до 14:00 в Києві Український форум благодійників проводитиме peer learning зустріч на тему “Як організувати ефективне врядування благодійною інституцією: досвід практиків”

30 листопада з 10:00 до 14:00 в Києві Український форум благодійників проводитиме peer learning зустріч на тему “Як організувати ефективне врядування благодійною інституцією: досвід практиків”.

Мета заходу – проаналізувати успішний вітчизняний досвід організації роботи правлінь благодійних фондів і організацій, визначити основні умови налагодження їхньої ефективної діяльності.

Досвідом організації роботи правління поділяться:
– Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”;
– Ігор Бураковський, колишній голова правління Міжнародного фонду “Відродження”, голова правління та директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій;
– Тронд Мое, голова правління Фонду Східна Європа;
– Віктор Лях, виконавчий директор Фонду Східна Європа;
– Тетяна Ледньова, голова правління Фонду розвитку Приірпіння;
– Анастасія Попсуй, директор Фонду розвитку Приірпіння.

Незалежний експерт зустрічі – Любов Паливода, президент Міжнародного благодійного фонду “ТЦК”.

Участь у заході візьмуть представники благодійних фондів та організацій, співробітники бізнес-компаній, які відповідають за благодійні програми, приватні благодійники тощо.

Основні питання для обговорення:
– Якою є роль правління у благодійному фонді чи організації? Які завдання та функції виконує правління? Якими є вимоги до правління від засновників фонду чи організації?
– Яким чином формують склад правління? Яких експертів можна запрошувати у правління? Чи мають бути ці експерти публічними людьми або вони мають бути професіоналами з конкретних, вузьких питань? Яким чином їх можна мотивувати для участі в роботі правління? Чи отримують члени правління будь-які дивіденди?
– Яким чином організовано роботу правління? Як часто збирається правління та яка тривалість цих зустрічей? Чи розподіляють члени правління між собою певні обов’язки? Які саме? Хто готує порядок денний зустрічі правління та веде протоколи цих зустрічей? Чи є порядок денний зустрічей стандартним для всіх засідань, чи змінюється залежно від потреб?
– Правління та дирекція: як організувати ефективну співпрацю? Чим відрізняється діяльність правління від діяльності дирекції? Яким чином дирекція має підтримувати діяльність правління? Яким чином правління має підтримувати діяльність дирекції?
– Чи має бути правління публічним органом? Якщо правління має бути публічним, то яким чином це може проявлятися? Якими є механізми забезпечення публічності цього органу?
– “Дієве правління” – що це таке? Якими є критерії ефективності діяльності правління? Як досягти цієї ефективності?

Для участі в заході слід заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 28 листопада включно на електронну адресу katya.rzhevskaya@gmail.com. Реєстрація обов’язкова. Члени Українського форуму благодійників і представники організацій, які подали свої реєстраційні заявки першими, матимуть перевагу.

Підтвердження участі й точне місце проведення зустрічі учасники отримають 29 листопада в першій половині дня.

Умови участі в заході:
– члени Українського форуму благодійників: 1 особа від організації – участь безкоштовна; кожна наступна особа – реєстраційний внесок 50,00 грн.;
– не члени Українського форуму благодійників: 1 особа від організації – 100,00 грн.; кожна наступна особа – 50,00 грн.

Кошти буде спрямовано на створення інформаційної бази з питань благодійництва, зокрема на придбання спеціалізованої літератури.

Оплата реєстраційного внеску:
• Безготівковим переказом
Благодійна організація “Український форум благодійників”
м. Київ, вул. Артема, 46;
Код ЄДРПОУ 33886435, п/р 26000100748;
ВАТ “Райффайзен Банк Аваль”, МФО 380805.
Призначення платежу: добровільна пожертва на статутну діяльність
Оплата має надійти до початку тренінгу
• Готівкою
30 листопада під час peer learning зустрічі.

Український форум благодійників
Дар’я Непочатова
066 767 63 51

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: