Представникам ОСН Рівненщини надаватимуть допомогу в Ресурсному центрі

У Рівному презентували новостворений Ресурсний центр для органів самоорганізації населення (ОСН) Рівненщини

29 квітня в Рівному презентували новостворений Ресурсний центр для органів самоорганізації населення (ОСН) Рівненщини. Роботу центру координує Інститут аналізу державної та регіональної політики за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Фахівці центру надають правову, методичну й інформаційну підтримку мешканцям краю, які вирішили створити ОСН. Зокрема, вони забезпечують повний юридичний супровід реєстрації цього органу. Всі послуги надають безкоштовно.

У Ресурсному центрі також консультують із питань документообігу й бухгалтерського обліку ОСН. Заплановано навчання членів ОСН та ініціативних груп із питань залучення фінансів, написання проектних пропозицій, стратегічного планування. Окрім того, передбачено навчальні поїздки.

“Відкриття Ресурсного центру в Рівному стало результатом багаторічної наполегливої роботи Інституту аналізу державної та регіональної політики в партнерстві з міжнародними донорськими організаціями та Всеукраїнською асоціацією органів самоорганізації населення. Сподіваємося на активну та дієву участь у розвитку самоорганізації населення органів місцевого самоврядування області, до яких Інститут уже звернувся з пропозиціями про співпрацю”, – зазначила під час відкриття Інна Гайворонська, директорка Інституту аналізу державної та регіональної політики.

“Дотепер можливості органів самоорганізації населення у вирішенні проблем громад використовують недостатньо. На Рівненщині перші такі представницькі органи постали тільки 2013 року. Їх створено, зокрема, лише в 6 населених пунктах Урвенської сільської ради Здолбунівського району та в селі Дитиничі Плосківської сільради Дубенського району. Об’єднавшись, селяни змогли відчули свою значущість у житті громади, можливість впливати на її рішення, змінювати життя села. Люди повірили в себе”, – зазначив на презентації консультант центру Віктор Гомоль.

Контакти:
Інститут аналізу державної та регіональної політики
iadrp@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: