Представникам ОСББ і ЖБК Луганщини представлять конкурс мікрогрантів

26 липня з 10:00 до 12:00 в Луганську (вул. Пушкіна, 8) відбудеться установча сесія для ОСББ і ЖБК, які можуть стати учасниками обласного конкурсу мікропроектів із взаємин із монополістами – надавачами комунальних послуг

26 липня з 10:00 до 12:00 в Луганську (вул. Пушкіна, 8) відбудеться установча сесія для ОСББ і ЖБК, які можуть стати учасниками обласного конкурсу мікропроектів із взаємин із монополістами – надавачами комунальних послуг. Захід організовує Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!” у межах проекту “Підтримка адвокасі ОСББ Луганської області у взаємовідносинах із ТОВ “Луганськвода” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у заході візьмуть представники ОСББ і ЖБК Луганської області, Ресурсного центру, органів місцевого самоврядування, Луганського регіонального відділення Асоціації міст України, ЗМІ.

Питання, які заплановано обговорити:
– напрями діяльності, на які буде спрямовано мікрогранти (як заповнити заявку, скласти бюджет мікропроекту);
– умови надання мікрогрантів;
– фінансові аспекти надання мікрогрантів;
– звітування.

Після закінчення установчої сесії відбудеться прес-конференція “Проект “Підтримка адвокасі ОСББ Луганської області у взаємовідносинах із ТОВ “Луганськвода” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”: мета, цілі, завдання та результати”.

Контакти: Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!”, Наталія Бойко, (0642) 93 24 59, n.boyko.i@rambler.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: