Представникам луцьких ОСББ розкажуть про енергозбереження в багатоповерхових будинках

28 вересня о 12:00 у Луцьку відбудеться тематичне засідання “Механізми впровадження енергоефективних заходів і стратегії енергозбереження в багатоповерхових будинках”

28 вересня о 12:00 у Луцьку, у народному домі “Просвіта”, відбудеться тематичне засідання “Механізми впровадження енергоефективних заходів і стратегії енергозбереження в багатоповерхових будинках”. Захід організовує Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив у межах проекту “Ресурсний центр для ОСББ у м. Луцьку” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Як можна зменшити енерговитрати та підвищити потенціал енергозбереження будинку в цілому, розповість директор Волинського інформаційно-аналітичного центру “Волиньсофт” Василь Дутко. Він ознайомить представників ОСББ із можливостями й перспективами впровадження енергозберігальних технологій, які широко застосовують в Україні та Європі, а також на прикладах продемонструє економічний ефект від зниження енергоспоживання.

До участі запрошують усіх охочих.

Проблема енергозбереження бере початок від двох ключових чинників – зростання споживання електроенергії та зменшення її видобутку, внаслідок чого зростає вартість енергоносіїв і відповідно ціни за електроенергію. Шляхів виходу з такої ситуації існує також два: або зменшувати витрати електроенергії, або застосовувати новітні енергозберігальні технології. На думку експертів, у багатоквартирних будівлях ефективнішим є другий варіант, адже ОСББ не зможе контролювати використання енергетичних ресурсів кожним власником квартири, а от провести в будинку низку енергоефективних заходів об’єднанням цілком під силу.

Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив
Петро Лавринюк
(0332) 78 59 66
vipgi@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: