Представлено результати опитування представників ОСН Луганщини

У Луганську презентовано звіт за результатами фокус-груп для представників органів самоорганізації населення (ОСН) у п’яти містах Луганської області

У Луганську презентовано звіт за результатами фокус-груп для представників органів самоорганізації населення (ОСН) у п’яти містах Луганської області. Заходи провела ЛОО “Центр європейських ініціатив Луганщини” в межах проекту “Громадська кампанія “Підвищення ефективності діяльності органів самоорганізації населення Луганської області” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час фокус-груп представники ОСН визначили найактуальніші проблеми у своїй роботі, оцінили стосунки з владою, проаналізували пропозиції з вирішення відповідних питань місцевого розвитку. Також вони запропонували власне бачення основних складових місцевої політики для вирішення проблем розвитку громади.

Важливим аспектом фокус-груп стала оцінка рівня впливу громади на місцеву владу, а також передумов для залучення громади до процесів формування та реалізації місцевої політики.

У цілому у фокус-групах узяли участь 57 представників ОСН.

Контакти: ЛОО “Центр європейських ініціатив Луганщини”, Максим Міхальков, 066 269 83 65, eurocentr.lugansk@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: