Правозахист для мешканців Криму й Донбасу: конкурс на участь у Школі прав людини

Всеукраїнська освітня програма “Розуміємо права людини” оголошує конкурс на участь у Школі прав людини та громадянської активності для молоді, що бажає діяти на захист інтересів мешканців Криму та Східної України

Всеукраїнська освітня програма “Розуміємо права людини” оголошує конкурс на участь у Школі прав людини та громадянської активності для молоді, що бажає діяти на захист інтересів мешканців Криму та Східної України. Захід буде проведено за підтримки програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники Школи матимуть нагоду розширити свої знання щодо прав людини, їх повноцінного застосування й захисту, а також щодо проведення просвітницьких, моніторингових, правозахисних кампаній.

До участі у Школі запрошують молодих людей, які проживають в АР Крим, Луганській, Донецькій і Харківській областях. Можливий набір учасників з інших областей.

Школа триватиме з 5 до 14 серпня в таборі поблизу Чернігова. Організатори забезпечують триразове харчування учасників і матеріально-технічний супровід табору. Також вони покривають витрати на проїзд до місця проведення табору та у зворотному напрямку міжміським автобусом або поїздом (плацкартний вагон).

Навчання відбуватиметься у формі лекцій і тренінгів. З учасниками працюватимуть правозахисники з України, Росії, Польщі, Білорусі. Окрім цього, в учасників буде можливість відвідати майстер-класи експертів із різних країн.

Після навчання учасники матимуть змогу реалізувати свої мікропроекти, отримавши при цьому експертну допомогу та невелику фінансову підтримку.

Для участі в конкурсі слід зареєструвати свою кандидатуру на участь і дочекатися підтвердження реєстрації.

Зареєструвати свою кандидатуру можна двома способами:
I) заповнити реєстраційну анкету онлайн (обов’язково слід поставити галочку навпроти назви Школи вгорі сторінки);
II) надіслати формуляр реєстраційної анкети на електронну пошту rozumiemopravaludyny@gmail.com.

Під час реєстрації слід указати мотивацію – зазначити, наскільки важливим для претендента є навчання на Школі та як він збирається використовувати отриманні знання. Також потрібно коротко описати свій волонтерський досвід у сфері прав людини чи наближеній до неї діяльності.

Документи повинні надійти до 23:59 25 липня. Учасників конкурсу буде повідомлено про його результати 28 липня.

Організатори Школи готові запросити 35 учасників на конкурсній основі. Якщо кількість охочих перевищить наявні можливості, організатори проведуть із кандидатами Skype-конференцію, після якої буде визначено кінцевий список учасників.

Важливою умовою Школи є участь у заходах протягом усіх дев’яти днів навчання.

Контакти:
Всеукраїнська освітня програма
“Розуміємо права людини”
066 317 36 13
rozumiemopravaludyny@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: