Правозахисну виставку в Херсоні відвідали кількасот людей

11-19 жовтня в Херсоні працювала мандрівна виставка “Кожен має право знати свої права”

11-19 жовтня в Херсоні працювала мандрівна виставка “Кожен має право знати свої права”. Її організували Молодіжний центр регіонального розвитку та Херсонська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” в межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”. Виготовлення експозиції та її перший пілотний тур здійснюються в межах проектів громадської організації “М’АРТ”, Української Гельсінської спілки з прав людини за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Норвезького гельсінського комітету.

У межах виставки було проведено семінар для гідів, кіноперегляди, зустрічі з правозахисниками та їхні презентації, представлено роботу центрів правової інформації тощо. Гідами були старшокласники кількох шкіл Херсона.

Тільки за перші два дні роботи виставки її відвідали понад 500 осіб. З експозицією ознайомилися учні загальноосвітніх шкіл, студенти херсонських вишів, освітяни тощо. Тільки організованих груп було від 5 до 9 на кожен день роботи виставки.

Контакти:
Максим Єлігулашвілі
066 624 40 77
mieligulashvili@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: