Правозахисний кінофестиваль “Docudays UA” – сьогодні на Майдані

16 грудня о 22:00 на сцені “Відкритого університету Майдану” (біля Лядських воріт) відбудеться другий кінопоказ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”

16 грудня о 22:00 на сцені “Відкритого університету Майдану” (біля Лядських воріт) відбудеться другий кінопоказ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”.

У програмі – цикл короткометражних фільмів “Нові герої” та три короткометражні фільми з документального альманаху “Поза Євро”. Після перегляду відбудеться обговорення з авторами.

Модератор – Максим Буткевич. Вхід вільний.

“Нові герої” (2011) – три документальні фільми про те, як звичайні люди з глибинок Сходу й Півдня України не дозволили владі загнати себе в безвихідь. Це три розповіді про те, що перемогти несправедливість можливо, якщо докласти зусиль, не боятися й не ламатися під тиском обставин. Фільми представлятимуть режисер Роман Бондарчук і сценаристка Дар’я Аверченко. Спеціальний гість – директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов. Цикл створено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення”.

“Поза Євро” (2012) – результат колективної роботи молодіжної творчої лабораторії. На створення документального альманаху кінематографістів надихнув чемпіонат Євро-2012. Але молоді режисери знімають те, що залишається, коли всі гості поїдуть. Буде представлено три короткометражні фільми: “Відкритий урок” Наталії Машталер, “Металобрухт” Дмитра Глухенького та “По колу” Андрія Литвиненка. Режисери представлять свої стрічки особисто. Проект є результатом співпраці Української майстерні документального кіно, Міжнародної академії “Dragon Forum”, документалістів України та Польщі.

Контакти:

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини
“Docudays UA”

Вікторія Лещенко
095 636 36 35
guest.doc@gmail.com

Олеся Мигаль
097 516 11 36
mygal.olesya@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: