Правозахисний кінофестиваль “Docudays UA”: прес-конференція з нагоди відкриття

13 березня об 11:00 у Києві (Синя зала Будинку кіно, вул. Саксаганського, 6) відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття Х Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”

13 березня об 11:00 у Києві (Синя зала Будинку кіно, вул. Саксаганського, 6) відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття Х Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”. Фестиваль проходить за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Посольства Швеції в Україні та “National Endowment for Democracy”.

Під час прес-конференції відбудеться відеопрезентація спецпрограм і фільму-відкриття цьогорічного “Docudays UA” – стрічки “Твердиня” чеських режисерів Клари Тасовської та Лукаша Кокеша.

Учасники прес-конференції:
– Світлана Смаль, голова Організаційного комітету фестивалю;
– Геннадій Кофман, програмний директор фестивалю, член Відбіркової ради;
– Роман Бондарчук, режисер, член Відбіркової ради;
– Єгор Соболєв, активіст, редактор Бюро журналістських розслідувань “Свідомо”, модератор програми “Вибір є!”;
– Марина Говорухіна, PR-менеджер Української Гельсінської спілки з прав людини.

Для участі в заході слід акредитуватися.

Фестиваль відбуватиметься з 22 до 28 березня в Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) та кінотеатрі “Кінопанорама” (вул. Шота Руставелі, 19).

Цього року правозахисні заходи й кінопокази “Docudays UA” об’єднано спеціальною темою – “Вибір є!” Особливий наголос фестивалю буде зроблено на захисті свободи слова й мирних зібрань, доступі до інформації та праві на вільне вираження поглядів.

Участь у заході візьмуть відомі кінематографісти, правозахисники, журналісти й активісти з усього світу.

Контакти:
Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA”
Олеся Мигаль
097 516 11 36
mygal.olesya@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: