Правозахисників запрошують на семінар із нових медіа

Правозахисний центр “Поступ” проводить конкурс на участь у семінарі “Використання нових медіа та соціальної мережі активістів правозахисного руху для організації дій на захист прав людини”

Правозахисний центр “Поступ” проводить конкурс на участь у семінарі “Використання нових медіа та соціальної мережі активістів правозахисного руху для організації дій на захист прав людини”. Семінар підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Семінар є навчальним заходом Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”. Учасники зможуть отримати спеціальну підготовку в галузі використання нових медіа для підтримки й захисту прав людини, а також набудуть умінь і навичок роботи в соціальній мережі http://hr-activists.net/ для консолідації й активізації правозахисної спільноти й інформаційної підтримки правозахисних ініціатив у регіонах.

До участі в конкурсі запрошують громадських активістів із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької областей та Автономної Республіки Крим віком від 18 до 35 років. Учасники повинні мати досвід активних дій для вирішення соціальних проблем і бути зацікавленими в ефективному використанні нових медіа для вирішення актуальних суспільних проблем свого регіону.

Критерії відбору учасників:
– базова підготовка у сфері прав людини;
– розуміння проблематики прав людини у своєму регіоні;
– активна громадська позиція, досвід висвітлення прав людини;
– мотивація отримання знань у галузі нових медіа для вирішення конкретних проблем у галузі прав людини.

Семінар триватиме з 27 по 29 червня. Про місце проведення буде повідомлено додатково. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця проведення й назад (за наявності проїзних документів у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або купейним вагоном поїзда, за умови відвідування всіх заходів семінару).

Для участі у конкурсі слід зареєструвати свою кандидатуру на участь у семінарі. Кандидатура вважається зареєстрованою, якщо претендент отримав підтвердження про реєстрацію на електронну адресу. До анкети слід додати 3 матеріали (з посиланнями на джерела) про заходи у сфері захисту громадських інтересів і прав людини, у яких претендент брав участь безпосередньо (надіслати на адресу rozumiemopravaludyny@gmail.com), а також успішно пройти курс дистанційного навчання.

Наявність ноутбука під час семінару є обов’язковою умовою участі.

Кінцевий термін подання заявки – 18:00 10 червня. Учасників конкурсу повідомлять про результати відбору до 15 червня.

Контакти: Правозахисний центр “Поступ”, Ярослав Мінкін, 095 349 53 25, rozumiemopravaludyny@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: