Правозахисників навчать протидіяти дискримінації за допомогою підходу “Anti-Bias”

21 червня о 12:00 відбудеться вебінар “Підхід до антидискримінаційної освіти «Anti-Bias»”

21 червня о 12:00 відбудеться вебінар “Підхід до антидискримінаційної освіти «Anti-Bias»”. Захід проводить Центр Громадянських Свобод за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники вебінару отримають інформацію про такі теми:
– особливості підходу “Anti-Bias”;
– історія виникнення підходу;
– специфіка використання підходу.

Експерти:
– Ксенія Юрменіч (Xenia Urmenic), фасилітаторка семінарів “Anti-Bias”, активістка у сфері антидискримінації в Росії та Німеччині, ГО “Планета №9” (Білефельд);
– Алєксєй Юр’єв (Aleksej Urev), фасилітатор семінарів з “Anti-Bias”, співробітник “Anti-Bias Werkstatt” (Берлін, Ольденбург), ГО “Планета №9” (Білефельд).

Вебінар орієнтовано на представників громадських організацій та ініціатив, що займаються протидією дискримінації та захистом інтересів меншин в Україні. Пріоритет при відборі надаватимуть представникам організацій – учасниць Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Робоча мова – російська.

Щоб узяти участь у заході, слід заповнити коротку онлайн-форму. Усі подальші інструкції учасникам буде надіслано окремим листом. Заявки приймають до 12:00 20 червня. Участь у заході безкоштовна.

Контакти:
Центр Громадянських Свобод
Володимир Сенько
063 373 16 11
volodymyr.senko@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: