Правозахисних активістів запрошують на семінар із нових медіа

Правозахисний центр “Поступ” оголошує конкурс на участь у другому семінарі “Використання нових медіа та соціальної мережі активістів правозахисного руху для організації дій на захист прав людини”

Правозахисний центр “Поступ” оголошує конкурс на участь у другому семінарі “Використання нових медіа та соціальної мережі активістів правозахисного руху для організації дій на захист прав людини”. Захід підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Семінар є навчальним заходом Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”. Учасники зможуть отримати спеціальну підготовку в галузі використання нових медіа для підтримки й захисту прав людини, а також набудуть умінь і навичок роботи в соціальній мережі hr-activists.net для консолідації й активізації правозахисної спільноти та здійснення інформаційної підтримки правозахисних ініціатив у регіонах.

До участі в конкурсі запрошують громадських активістів північно-східного й інших регіонів України (Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Київської, Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернівецької областей та ін.) віком від 18 до 35 років. Учасники повинні мати досвід активних дій із вирішення соціальних проблем і бути зацікавленими в ефективному використанні нових медіа для вирішення актуальних суспільних проблем свого регіону.

Критерії відбору учасників:
· базова підготовка у сфері прав людини;
· розуміння проблематики прав людини у своєму регіоні;
· активна громадська позиція, досвід висвітлення проблем дотримання прав людини;
· мотивація отримання знань у галузі нових медіа для вирішення конкретних проблем у сфері прав людини.

Семінар пройде з 1 по 3 жовтня. Місце проведення буде повідомлено окремо. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця проведення й назад (за наявності проїзних документів у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або плацкартним вагоном поїзда, за умови відвідування всіх заходів семінару).

Для участі в конкурсі слід зареєструвати кандидатуру. Кандидатура вважається зареєстрованою, якщо претендент отримав підтвердження про реєстрацію на електронну адресу. До анкети потрібно додати 3 матеріали (з посиланнями на джерела) про заходи у сфері захисту громадських інтересів і прав людини, у яких претендент брав участь безпосередньо чи висвітлював такі події (посилання на матеріали вказувати в онлайн-анкеті, поле “Додаткова інформація”). Також слід успішно пройти курс дистанційного навчання.

Наявність ноутбука під час проведення семінару є обов’язковою умовою.

Кінцевий термін подання заявки – 18:00 5 вересня. Учасників конкурсу повідомлять про результати відбору до 10 вересня.

Контакти: Всеукраїнська освітня програма “Розуміємо права людини”, Ольга Сергеєва, 050 9 222 348, rozumiemopravaludyny@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: