Правовий центр на Волині захистив селянина від неправомірних дій виконавчої служби

З несправедливими діями з боку державної виконавчої служби зіткнувся житель села Маковичі (Турійський район Волинської області)

З несправедливими діями з боку державної виконавчої служби зіткнувся житель села Маковичі (Турійський район Волинської області). У чоловіка неправомірно хотіли відібрати будинок, у якому він проживає разом із сім’єю та який за законом належить йому. Безкоштовну юридичну допомогу, яка включала і представництво інтересів у суді, чоловік отримав у Центрі правової інформації та консультацій, який створила Асоціація захисту прав молоді Волині за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Підставою для накладення арешту на майно жителя стала заборгованість у межах виконавчого провадження, незважаючи на те, що чоловік справно погашав усі суми щомісячно, мав відповідні квитанції та показував їх виконавцям.

Під час детального вивчення справи було встановлено, що державний виконавець збільшив розмір щомісячних виплат. Одначе жителя ніхто про це, а також про наявність значної заборгованості не повідомив. Державний виконавець наклав арешт на майно (будинок), вартість якого в десятки разів перевищує розмір заборгованості, не вживши заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна чи встановлення інших джерел доходів чоловіка.

Суд визнав дії посадовця неправомірними та скасував постанову державного виконавця про накладення арешту на будинок.

Асоціація захисту прав молоді Волині
(0332) 28 46 83
aspmv@yahoo.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: