Правовий центр допоміг селянинові скасувати заочне судове рішення

Громадянинові О. з селища Стара Вижівка (Волинська область) вдалося довести неправомірність судового рішення, ухваленого заочно

Громадянинові О. з селища Стара Вижівка (Волинська область) вдалося довести неправомірність судового рішення, ухваленого заочно. Допомогу селянинові надав Центр правової інформації та консультації, який створила ВОГО “Центр правової допомоги” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Без відома селянина Ковельський міськрайонний суд ухвалив заочне рішення про стягнення 19 тисяч гривень на відшкодування матеріальної шкоди, нібито завданої майну односельця. Пан О. дізнався про це рішення, коли воно набуло законної сили й державні виконавці повідомили про примусове стягнення з нього коштів.

Адвокат Центру порадив терміново звернутися до міськрайсуду та допоміг О. підготувати заяву про перегляд заочного рішення. Одначе домогтися в суді першої інстанції скасування рішення та призначення справи до розгляду в загальному порядку не вдалося. Тільки звернення до Апеляційного суду Волинської області допомогло скасувати рішення суду першої інстанції. Також доведено невинність чоловіка та знято безпідставні претензії до нього щодо завданої матеріальної шкоди.

Контакти:
ВОГО “Центр правової допомоги”
(03352) 7 39 92
legal_aid@ua.fm

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: