Правовий центр для сільських громад Сумщини: презентація проекту

3 липня о 12:00 у Сумах (Сумський прес-клуб, Покровська площа, 13) відбудеться презентація проекту “Сумський громадський центр правової інформації та консультацій для бідних верств населення як складова системи надання первинної безоплатної правової допомоги членам сільських громад Лебединщини та Битицької сільської ради Сумського району Сумської області”

3 липня о 12:00 у Сумах (Сумський прес-клуб, Покровська площа, 13) відбудеться презентація проекту “Сумський громадський центр правової інформації та консультацій для бідних верств населення як складова системи надання первинної безоплатної правової допомоги членам сільських громад Лебединщини та Битицької сільської ради Сумського району Сумської області”. Проект здійснює Обласне об’єднання громадян “Усвідомлений вибір народу” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту буде проведено підготовчу роботу для створення системи безоплатної первинної правової допомоги у 23 сільських громадах Лебединського району та сільській громаді Битицької сільської ради Сумського району й підготовано план розвитку Центру з надання безоплатної первинної правової допомоги. Досвід центру буде поширено на інші сільські ради Сумської області.

У прес-конференції візьмуть участь:
– Світлана Дронік, керівник проекту;
– Оксана Шлегель, юристка Центру;
– Олексій Мачулін, юрист Центру.

Контакти:
Обласне об’єднання громадян
“Усвідомлений вибір народу”
Світлана Дронік
066 58 06 881

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: