“Правовий простір” – спеціалізований портал, присвячений безоплатній правовій допомозі

“Правовий простір” – комунікаційна платформа для поширення інформації про безоплатну правову допомогу в Україні

У мережі Інтернет працює веб-ресурс “Правовий простір” – комунікаційна платформа для поширення інформації про діяльність неурядових організацій і державних інституцій, які опікуються наданням безоплатної правової допомоги в Україні. Сайт адмініструє Херсонський обласний благодійний фонд милосердя та здоров‘я за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На сайті можна знайти інформацію та контакти організацій, які надають безоплатну правову допомогу в Україні. Користувачі ресурсу також мають змогу поставити запитання юристу в режимі онлайн. Крім того, на порталі розміщено покрокові порадники з захисту прав громадян. Ці інформаційні матеріали призначено для мешканців громад, де працюють Центри правової інформації та консультацій. Вони висвітлюють правові питання, які найбільше цікавлять людей, – соціальне забезпечення, захист права власності, сімейне право, спадкове право тощо.

Відвідувачі знайдуть на сайті інформацію про роботу Центрів, статистику звернень, успішні історії й окремі напрями роботи, коли правову допомогу цілеспрямовано надають найбільш уразливим групам (наприклад, ромським громадам).

Адміністратори порталу запрошують до співпраці правників, журналістів і зацікавлених користувачів мережі Інтернет.

Контакти:
Херсонський обласний благодійний фонд милосердя та здоров‘я
(0552) 265 039
uapravokherson@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: