“Правовий простір”: презентація порталу безоплатної правової допомоги

27 листопада о 18:00 у Києві відбудеться презентація оновленого “Правового простору” – порталу безоплатної правової допомоги

27 листопада о 18:00 у Києві (Музей сучасного мистецтва, вул. Глибочицька, 17) відбудеться презентація оновленого “Правового простору” – порталу безоплатної правової допомоги.

Доповідачі:
– Ольга Настіна, керівник Центру правової інформації та консультацій у місті Біла Церква: “Про витоки Ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення»”. Що дає пересічному громадянину Ініціатива: приклад Білої Церкви – від Центру в Білій Церкві до Мережі. Як саме Центри допомагають людям, що зробили корисного та що ще зроблять?
– Наталя Бімбірайте, керівник Інформаційного ресурсного центру “Правовий простір”: “Які послуги надає громадянам портал «Правовий простір»”. Чим портал корисний для громад, органів влади й місцевого самоврядування, ЗМІ? Яких змін можна досягти у громаді за допомогою Мережі Центрів правової інформації та консультацій: приклад села Стара Збур’ївка Херсонської області.
– Олена Матвійчук, керівник Центру правової інформації та консультацій у місті Ковель: “Про онлайн-консультації юристів на порталі «Правовий простір»”.
– Дмитро Жуков, IT-спеціаліст “Правового простору”: “Портал у найближчому майбутньому: скайп-консультації, мобільна версія сайту, додатки для Android”.

Також під час заходу буде підписано меморандум про створення Мережі центрів правової інформації та консультацій України.

Центри правової інформації та консультацій – це установи, де мешканці певної території, зокрема представники вразливих верств населення, можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу. Центри надають громадянам інформацію про найефективніші способи вирішення правових проблем.

Мережа Центрів правової інформації та консультацій наразі налічує 43 Центри у 20 регіонах України. Вона працює за підтримки програм “Верховенство права” та “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”, а також Програми розвитку ООН в Україні. Результати роботи Мережі, досвід і досягнення окремих Центрів зібрано на порталі “Правовий простір”.

Контакти:
“Верховенство права”
Ольга Гальченко
(044) 482 03 63
halchenko@irf.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: