Правова допомога в селах Сумщини: підсумки роботи

5 грудня о 12:00 у Сумах відбудеться прес-конференція, присвячена підсумкам роботи Сумського громадського центру правової інформації та консультацій для бідних верств населення

5 грудня о 12:00 у Сумах (Сумський прес-клуб, Покровська площа, 13) відбудеться прес-конференція, присвячена підсумкам роботи Сумського громадського центру правової інформації та консультацій для бідних верств населення. Роботу центру координує Обласне об’єднання громадян “Усвідомлений вибір народу” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Сумський громадський центр за 6 місяців 2013 року провів підготовчу роботу задля створення системи безоплатної первинної правової допомоги у 23 селах Лебединського району та селі Битиця Сумського району. Досвід центру буде поширено на інші села Сумщини.

У прес-конференції візьмуть участь:
– Світлана Дронік, керівник проекту;
– Оксана Шлегель, юрист центру;
– Олексій Мачулін, юрист центру.

Контакти:
Обласне об’єднання громадян
“Усвідомлений вибір народу”
Світлана Дронік
066 58 06 881

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: