Правова допомога в подарунок дітям

На порталі "Правовий простір" опубліковано матеріал Анни Мартинюк про співпрацю Центру правової інформації та консультацій у місті Скадовськ (Херсонська область) із місцевим інтернатом

На порталі “Правовий простір” опубліковано матеріал Анни Мартинюк про співпрацю Центру правової інформації та консультацій у місті Скадовськ (Херсонська область) із місцевим інтернатом. Діяльність Центру координує ГО “Скадовщина – мій рідний край” за підтримки програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

Правова допомога в подарунок дітям
Анна Мартинюк

Напередодні Дня захисту дітей, 29 травня Скадовський Центр правової інформації та консультацій зобов’язався безоплатно допомагати дітям-сиротам і дітям про яких не піклуються батьки.

Більшість із них, закінчивши районну школу – інтернат залишаються без підтримки, наодинці з проблемами: працевлаштування, забезпечення житлом, соціальна адаптація.

Юристи Скадовського Центру два роки співпрацюють з інтернатом. І вже встигли допомогти десяткам дітей успадкувати дім, скористатися пільгами, посилитися в гуртожитку. Дізналися про проблеми вихованців із середини. Як результат, сьогодні їх люблять і чекають учні та працівники комунального закладу. А директорка Олена Сербінова погодилася підписати річний договір про надання безоплатної юридичної допомоги.

Після укладення Віра Шульгіна, координатор Центру, зазначила, що розпочато новий етап співпраці. За умовами договору юристи отримали беззаперечний доступ до необхідних для захисту дітей документів, зобов’язавшись не розголошувати отриману інформацію. А значить, зможуть працювати швидше, вирішувати проблеми соціально незахищених учнів комплексно.

Контакти:
ГО “Скадовщина – мій рідний край”
(05537) 5 34 13
8282@i.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: