Правова допомога у Мукачеві

У Мукачеві місцеві депутати прийняли міську програму з надання безоплатної первинної правової допомоги. А це означає, що мешканці міста зможуть отримувати професійну правову допомогу щонайменше наступні три роки.

У Мукачеві місцеві депутати прийняли міську програму з надання безоплатної первинної правової допомоги. А це означає, що мешканці міста зможуть отримувати професійну правову допомогу щонайменше наступні три роки.

Відбулася ця важлива подія 17 грудня. На позачерговій сесії Мукачівської міської ради прийнято рішення про затвердження Міської цільової програми з надання безоплатної правової допомоги мешканцям міста Мукачево на 2015-2017 роки.

Мукачево стало першим містом в Закарпатті, де місцева влада взяла на себе зобов’язання щодо налагодження системи надання первинної безоплатної правової допомоги в громаді.

Прийняттю документу передувала велика робота. Розробляли її юристи і адвокати Благодійного фонду «Розвиток» спільно з юристами Мукачівської міської ради. У вересні затвердили концепцію програми. І от у грудні – саму програму.

Документ передбачає комплекс правоосвітніх заходів та надання юридичних консультацій жителям Мукачево. Залучення до співпраці представників місцевої професійної адвокатської спільноти на засадах Pro Bono надасть можливість надавати мешканцям громади і вторинну правову допомогу та супровід в судах стратегічно важливих справ.

Тож прийняття такого важливого документу посилить правові можливості малозабезпечених людей, допоможе забезпечити захист їх прав.

Міська програма почне функціонувати з лютого 2015 року. Наразі всі мешканці Мукачево можуть отримати безоплатну правову допомогу в Мукачівському правозахисному центрі, який знаходиться за адресою Площа Миру 17/12. Представники ромської національної меншини також можуть звертатися за допомогою безпосередньо в офіс у ромському таборі – вул. Поштова 18.

Довідка
Міська цільова програма розроблена юристами і адвокатами Благодійного фонду «Розвиток» спільно з юристами Мукачівської міської ради в межах проекту «Розбудова сталої системи надання первинної правової допомоги мешканцям міста Мукачево», що реалізується Благодійним фондом «Розвиток» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні, Міністерства закордонних справ Данії та Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: