Права медичних працівників у світлі реформи охорони здоров’я: аналітична записка

Зоряна Черненко (старший викладач Факультету правничих наук Національного університету "Києво-Могилянська академія") та Віталій Тесленко (експерт Інформаційно-аналітичної агенції "Право і медицина") опублікували аналітичну записку "Права медичних працівників у світлі реформи охорони здоров’я"

Зоряна Черненко (старший викладач Факультету правничих наук Національного університету “Києво-Могилянська академія”) та Віталій Тесленко (експерт Інформаційно-аналітичної агенції “Право і медицина”) опублікували аналітичну записку “Права медичних працівників у світлі реформи охорони здоров’я”. Матеріал підготовано в межах проекту “Незалежний аналіз ходу реформування сектору охорони здоров‘я України”, який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами експертів, завдяки реформі повинні з’явитися дієві способи мотивації та матеріального забезпечення медичних працівників. Водночас фахівці закликають при реформуванні враховувати права медиків, які часом порушують.

Контакти:
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
(044) 278 63 42
institute@ier.kiev.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: