Права людини в діяльності одеської міліції: круглий стіл

19 липня з 12:00 до 14:00 в Одесі, у прес-центрі “Паритет” (пров. Семафорний, 4, торговий центр “Середньофонтанський”, 3-й павільйон, 2-й поверх), відбудеться круглий стіл “Права людини в діяльності одеської міліції”

19 липня з 12:00 до 14:00 в Одесі, у прес-центрі “Паритет” (пров. Семафорний, 4, торговий центр “Середньофонтанський”, 3-й павільйон, 2-й поверх), відбудеться круглий стіл “Права людини в діяльності одеської міліції”. Захід проводить Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” спільно з громадською радою при Одеській обладміністрації та ГУМВС України в Одеській області за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання для обговорення:
– дотримання прав людини співробітниками міліції Одеської області (незаконне затримання, порушення прав затриманих осіб, застосування фізичного впливу, відшкодування шкоди, заподіяної незаконними діями працівників правоохоронних органів тощо): результати громадського моніторингу;
– дотримання прав людини місцевими органами міліції (на прикладі Котовського МВ ГУМВС України в Одеській області);
– можливості громадського контролю за діяльністю міліції на місцевому рівні.
 
У круглому столі візьмуть участь представники ГУМВС України в Одеській області, експерти, правники, громадські діячі, журналісти.

Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odessakvu@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: