Права людей з інвалідністю (внутрішніх переселенців) на отримання меддопомоги

Найуразливішою категорією, яка залежить від медичної допомоги та медичних послуг є люди з інвалідністю. Під час надскладної ситуації на Сході України дана категорія залишилася в надзвичайно складній ситуації

В рамках проекту «Право на життя» – дослідження, в напрямку реалізації прав людей з інвалідністю – внутрішніх переселенців на отримання медичної допомоги та медичних препаратів», реалізується Луганською обласною молодіжною громадською організацією «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу – Схід», за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» відбудеться засідання метою якого є обговорення проблеми людей з інвалідністю (вимушених переселенців), в отримання медичної допомоги та медичних препаратів.

В заході приймуть участь фахівці державних та громадських структур, в тому числі, люди з інвалідністю – вимушені переселенці з Луганської та Донецької області.

Найуразливішою категорією, яка залежить від медичної допомоги та медичних послуг є люди з інвалідністю. Під час надскладної ситуації на Сході України дана категорія залишилася в надзвичайно складній ситуації серед загального жаху та небезпеки.

Для більшості людей з інвалідністю, страшною загрозою стала відсутність медичних послуг, медичних препаратів, соціальних послуг (особиста допомога для важко хворих). Стаття 11 Конвенції ООН про права інвалідів про «Ситуацію надзвичайного ризику та гуманітарної катастрофи» стала, як ніколи, надзвичайно суттєвою.

Майже 360 000 людей з інвалідністю, мешканців Луганської та Донецької області  та надвелика частина людей, групи ризику по здоров’ю (враховуючи, аспект травматизму, екологічні проблеми промислових областей), стали найуразливішою категорією серед  вимушених внутрішніх переселенців, відчуваючи на собі проблеми отримання медичних препаратів та необхідних медичних послуг.

Захід відбудеться 28 січня 15 о 10.00.

Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченко, Бульвар Тараса Шевченко, 12, м. Київ.

Контакти: ГО «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу-Схід» 095 808-44-04, 095 591-44-98

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: