Права іноземних студентів при взаємодії з міліцією: прес-конференція в Харкові

25 липня о 12:00 у Харкові (ІА “Status Quo”, вул. Артема, 46) відбудеться прес-конференція “Права іноземних студентів при взаємодії з органами внутрішніх справ”

25 липня о 12:00 у Харкові (ІА “Status Quo”, вул. Артема, 46) відбудеться прес-конференція “Права іноземних студентів при взаємодії з органами внутрішніх справ”. Під час заходу Харківський інститут соціальних досліджень презентує соціологічне опитування, яке було здійснено за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На прес-конференції виступить науковий співробітник Харківського інституту соціальних досліджень Марія Колоколова.

Під час прес-конференції буде висвітлено результати соціологічного дослідження, а також презентовано брошуру для іноземних студентів, яка містить відповіді на найважливіші питання про правовий статус іноземних студентів в Україні та правила спілкування з міліцією.

Дотримання прав іноземних студентів є однією з найактуальніших проблем для України. Особливе занепокоєння сьогодні викликає ставлення до цих студентів співробітників міліції, від яких іноземці потерпають найбільше. Як свідчить проведене дослідження, регулярними є такі неправомірні дії працівників міліції, як незаконні затримання, вимагання грошей, вимога постійно носити документи, яких студенти не зобов’язані мати при собі, безпідставні обшуки, погрози й навіть побиття. Одним із засобів вирішення цієї проблеми є правова освіта іноземних студентів, більшість із яких практично не знають своїх прав і обов’язків на території України.

Контакти:
Харківський інститут соціальних досліджень
Марія Колоколова
096 385 63 81
kolokolovama@mail.ru

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: