Права і безпека пацієнтів в Україні: результати громадського моніторингу

2 квітня відбувся круглий стіл "Права і безпека пацієнтів в Україні: результати громадського моніторингу". Його організатор — Аналітичний центр "Соціоконсалтинг", неурядова організація, яка спрямовує свої зусилля на розвиток медико-соціальних досліджень та впровадження громадського контролю за реформуванням соціального сектору в Україні.

2 квітня відбувся круглий стіл “Права і безпека пацієнтів в Україні: результати громадського моніторингу”. Його організатор — Аналітичний центр “Соціоконсалтинг”, неурядова організація, яка спрямовує свої зусилля на розвиток медико-соціальних досліджень та впровадження громадського контролю за реформуванням соціального сектору в Україні.

Під час засідання було презентовано методологію та результати щойно проведеного АЦ “Соціоконсалтинг” національного дослідження “Вивчення громадської думки як інструмент моніторингу дотримання прав пацієнтів”. Учасники круглого столу — представники МОЗ України, неурядових національних і міжнародних організацій, журналісти – обговорили ключові показники порушень прав пацієнтів, перспективи впровадження різних форм громадського контролю за дотриманням прав і безпеки пацієнтів в Україні.

Проект фінансується і впроваджується завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження”

Результати моніторингу

Катерина Радченко, відділ PR
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: radchenko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: